user_mobilelogo
RIGA COHESION CONFERENCE

Aicinām Jūs savā kalendārā rezervēt šā gada 13. septembri, kad norisināsies RIGA COHESION CONFERENCE. Konference pulcēs dalībniekus no dažādām valstīm un nozarēm un norisināsies Rīgā, Latvijas dzelzceļa vēstures muzejā Uzvaras bulvārī 2a.

Kohēzijas politika Eiropā finansē desmitiem tūkstošu vietējā, reģionālā un valsts līmeņa projektu, kas saistīti ar konkurētspējas un infrastruktūras attīstību, sākot ar nelieliem projektiem, kurus īsteno komersanti, lai celtu savu ražotņu energoefektivitāti vai ieviestu jaunus produktus ražošanā, un beidzot ar valsts līmeņa projektiem, piemēram, kas sekmē visu iedzīvotāju pieeju internetam un ērtai transporta sistēmai.

Finanšu ministrija aicina viedokļu līderus, nozaru profesionāļus un valsts institūciju pārstāvjus uz kopīgu diskusiju par stratēģiski pārdomātas un efektīvas Kohēzijas politikas ieviešanu Latvijā un Baltijas valstīs pēc 2020.gada.

“Kohēzijas politikas investīcijas ir visnozīmīgākās investīcijas Latvijā un tās veido 70 % no kopējā publiskajā finansējuma. Šis ir laiks, kad tiek uzsākta nākotnes ES budžeta cikla un kohēzijas politikas plānošana visā Eiropā. Tādēļ šobrīd jo īpaši svarīga ir visu nozaru, valdības partneru, kā arī sabiedrības iesaiste un diskusija par efektīviem risinājumiem gudras un pārdomātas Kohēzijas politikas realizēšanai Latvijā un Baltijas valstīs,” norāda finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola.

Konferencē piedalīsies eksperti no Baltijas un Skandināvijas valstīm – uzņēmēji, valdības pārstāvji, valdības sociālie un sadarbības partneri.

Par citiem ar RIGA COHESION CONFERENCE norisi saistītajiem jautājumiem, tajā skaitā reģistrācijas kārtību un pasākuma programmu, informēsim Jūs jau tuvākajā laikā.

Jautājumu gadījumā lūdzam rakstīt uz  

Uz tikšanos  RIGA COHESION CONFERENCE !
#RigaCohesionConference2018

Ar cieņu
Lauma Silakaktiņa
Komunikācijas departamenta vecākā eksperte
Tālr. (+371) 67095656
E-pasts:
Latvijas Republikas Finanšu ministrija
Smilšu iela 1, Rīga, LV-1919, Latvija 

fml100

PĒTĪJUMI

PARTNERU JAUNUMI

Paņevežā un Kauņā policijas infrastruktūru attīstīs izmantojot PPP

29-05-2017 Partneru jaunumi

policijas infrastruktūra Lietuvā

2017. gada 11. maijā Lietuvas iekšlietu ministrijas Policijas departaments uzsāka PPP projektu, kā rezultātā Kauņas un Paņevežas policija tiks nodrošināta ar nepieciešamo infrastruktūru. Saskaņā ar ieprikuma dokumentiem, ieinteresētajiem privātajiem partneriem jāpiedalās sarunu procedūrā, kas sastāvēs no divām daļām: viena daļa - par Kauņas policias infrastruktūru, savukārt otra daļa - par Paņevežas policijas infrastruktūru. Tas nozīmē, ka  ir plānots noslēgt divus atsevišķus PPP līgumus. Šie 15 gadu PPP līgumi paredz, ka privātais partneris būs atbildīgs par infrastruktūras projetēšanu, būvniecību, finansēšanu, kā arī uzturēšanu. Vairāk...

Valdībai laiks pāriet no priekšlikumu "pieņemšanas zināšanai" pie reāliem darbie…

20-11-2014 Partneru jaunumi

ilustrativs-attels

Jaunā valdība ir uzsākusi darbu pie 2015. gada budžeta veidošanas. Diemžēl publiski ir arī izskanējusi skumja ziņa, ka, piemēram, skolotāji, neraugoties uz iepriekš dotajiem solījumiem, vismaz šoreiz gaidīto algu paaugstinājumu var arī nesagaidīt.Būtu patiešām skumji, ja šāda solījumu nepildīšana kļūtu par ierastu praksi. Skumji un nožēlojami, ja tā notiks, piemēram, arī ar Satiksmes ministrijas izstrādāto programmu ļoti sliktā un sliktā stāvoklī esošo 538 tiltu sakārtošanai.Ministrija to šogad prezentēja valdībā, bet Ministru kabinets, plaši reklamējot savu veikumu, programmu "pieņēma zināšanai".

Balstīsimies uz aprēķiniem, nevis emocijām!

04-10-2014 Partneru jaunumi

balstīsimies uz aprēķiniem

Priekšvēlēšanu laikā medijos parādās viedokļi, kuru pamatā diemžēl nav korektu aprēķinu. Pie tādiem jāpieskaita arī viedoklis, kas vērsts pret autoceļa E67/A7 Rīga-Bauska-Lietuvas robeža (Grenctāle) posma Rīga-Ķekava būvniecības izmaksām.Ir jāpaskaidro, ka Satiksmes ministrija šoreiz ir izvēlējusies Latvijā līdz šim maz izmantotu, taču citur pasaulē labi pazīstamu projekta finansēšanas modeli – valsts un privāto partnerību jeb PPP.Tas nozīmē, ka valsts grib veikt posma kapitālu rekonstrukciju, taču budžetā pagaidām naudas tam nav. Tāpēc būvdarbus par saviem līdzekļiem veiks būvnieks, kurš naudu aizņemsies bankā...

JAUNĀKAIS LATVIJĀ

Ķekavas apvedceļa būve būs pirmais PPP projekts Latvijā, kas tiks realizēts atbilstoši starptautiskajiem standartiem un praksei

Ķekavas apvedceļa būve būs pirmais PPP projekts Latvijā, kas tiks realizēts atbilstoši starptautiskajiem standartiem un praksei

LASĪT
Pieredzes trūkums un zemūdens akmeņi nav ļāvuši izmantot PPP iespējas

Pieredzes trūkums un zemūdens akmeņi nav ļāvuši izmantot PPP iespējas

LASĪT
Kā apsaimniekosim atkritumus Rīgā?

apsaimniekosim atkritumus Rīgā?

LASĪT
Nacionālās koncertzāles būvniecība Rīgā

Nacionālās koncertzāles būvniecība Rīgā

LASĪT
Ķekavas apvedceļa PPP projekta partnerības iepirkuma otrajā kārtā piedāvājumus iesnieguši divi pretendenti

Ķekavas apvedceļa PPP projekta partnerības iepirkuma otrajā kārtā piedāvājumus iesnieguši divi pretendenti

LASĪT
EK rīcības plāns: ilgtspējīgas izaugsmes finansēšana

EK rīcības plāns: ilgtspējīgas izaugsmes finansēšana

LASĪT

Anrī Leimanis

anri_leimanis

VALDES PRIEKŠSĒDĒTĀJS

Gatis Kristaps

gatis_kristaps

VALDES LOCEKLIS

Ilze Kukute

ilze_kukute

VALDES LOCEKLIS

Oskars Rikmanis

oskars_rikmanis

VALDES LOCEKLIS

BIEDRI

ardenis-logo.png
ardenis-logo.png
eyb.jpg
eyb.jpg
jekabpils.gif
jekabpils.gif
marupe.gif
marupe.gif
strabag.png
strabag.png
arcers-binders-logo.png
arcers-binders-logo.png
civitta.png
civitta.png
swedbank.png
swedbank.png
triniti.png
triniti.png

REKVIZĪTI

Publiskās un Privātās Partnerības Asociācija, biedrība
VRN: 40008067364
A/S Swedbank, SWIFT: HABALV22,
IBAN: LV12HABA0551003703455

ADRESE:
Brīvības iela 40-30,
Rīga,
LV-1050,
Latvija

KARTE

SAZINĀTIES